Koło Naukowe Biologii Molekularnej UW

www.knbmol.pl

Instytut Genetyki i Biotechnologii
Wydział Biologii UW
ul. Pawińskiego 5a, 02-106
Warszawa

Kim jesteśmy? To zaskakująco proste pytanie! Grupą zdolnych, ale przede wszystkim aktywnych i pełnym energetycznej inicjatywy, studentów i licealistów.

Co chcemy zrobić? Zmieniać świat, poglądy innych i ludzkie horyzonty pokazując jednocześnie piękno biologii molekularnej!

Jak to robimy? Na miliony różnych sposobów: od zwyczajnych rozmów na wydziale, godzinnych dyskusji po zakończonych seminariach, po zaskakujące nas samych popularnością wydarzenia popularnonaukowe. 

Chcemy pokazać Wam, jak wygląda nasze zaangażowanie na co dzień, przypominamy kilka eventów z naszej działalności:

MatureUp! 

VirusWeek2020

ParaSite 

KNBM na YouTube! 

Zachęcamy wszystkich miłośników biologii molekularnej (i nie tylko!) do wstąpienia w nasze szeregi! Na pewno znajdziesz mnóstwo towarzyszy niesamowitych dyskusji i inspirujących wydarzeń!

W naszej działalności wspierają nas: Zakład Genetyki Wydziału Biologii UW i Zakład Genetyki Bakterii Wydziału Biologii UW.

Rozwój technologiczny (przede wszystkim zdobycze Internetu) zacierają granice działalności wielu uniwersytetów. Edukacja otwarta stanowi obecnie jeden z najważniejszych elementów w społeczeństwie, jednak wciąż nie wszyscy mają do niej identyczny dostęp. Wychodząc temu naprzeciw – członkowie Koła Naukowego Biologii Molekularnej rozpoczęli projekt internetowy KNBM Open University, który skierowany jest przede wszystkim do licealistów i studentów początkowych etapów studiów. W ramach projektu tworzone są kursy internetowe stanowiące wprowadzenie do najciekawszych, czasami specjalistycznych, zagadnień biologii i chemii.

%d blogerów lubi to: