Redakcja
Adrian Macion

Założyciel i Redaktor Naczelny, SCN Eureka!
Grafik, SCN Eureka!
Prezes, SKN Biologii Molekularnej UW
Prezes, SKN Astrobiologii UW Voyager
Członek rzeczywisty, Polskie Towarzystwo Astrobiologiczne

amacion.scn.eureka.redakcja@gmail.com

Student studiów magisterskich na kierunku Biologia (specjalizacja – Biologia Molekularna) na Uniwersytecie Warszawskim, Prezes KNBM na kadencje 2019/20, 2020/21 i 2021/22, Prezes SKN Voyager na kadencję 2021/22. Zafascynowany bakteriami, czynnikami i molekularnymi mechanizmami ich patogenezy. Zaangażowany w edukację licealną i akademicką oraz popularyzację nauki. Uwielbia opowiadać o białkach, komórkach i ulubionych scenach z serii Star Trek. W wolnych chwilach pisze książki, tatuuje się i marzy o badaniu życia na Marsie.

Igor Lipiński

Zastępca Redaktora Naczelnego, SCN Eureka!
Wiceprezes, SKN Biologii Molekularnej UW
Tłumacz tekstu

ilipinski.scn.eureka.redakcja@gmail.com

Student Biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim, na który dotarł po krótkim romansie z architekturą na Uniwersytecie Technicznym w Wiedniu. Jego pamięć jest w dużej mierze absorbowana przez nieistotne fakty i ciekawostki dziedzin wszelakich, które zawsze urozmaicą wspólną konwersację. Pasjonat kina w dużej mierze stroniący od klasyków i miłośnik wędrówek. Znajduje ukojenie w dokumentach Attenborougha i każdym przejawie walki o przyszłość naszej planety i obecnej na niej różnorodności.

Igor Kłykociński

Pełnomocnik Redakcji ds. Promocji

iklykocinski.scn.eureka.redakcja@gmail.com

Student Biotechnologii na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. W kręgu jego zainteresowań leżą zagadnienia dotyczące genetyki bakterii, w szczególności te związane z mechanizmami Horyzontalnego Transferu Genów (HGT). Bierze udział w popularyzacji biologii wśród dzieci i młodzieży. W czasie wolnym rozmyśla nad możliwymi wariantami życia w kosmosie oraz koncepcjami podróży międzygwiezdnych.

Robert Siemiątkowski

Korektor tekstu

Magdalena Pełka

Korektor tekstu

%d blogerów lubi to: